Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

Regionalne Obserwatorium Terytorialne
prowadzone przez Referat Regionalne Centrum Analiz i Planowania Strategicznego
Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Prace RCAS obejmują m.in. opracowywanie analiz, dokumentów strategicznych
oraz monitorowanie zmian społeczno-gospodarczych i przestrzennych.
baza

Witaj!

Jesteś na stronie dotyczącej monitoringu rozwoju województwa śląskiego.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele ciekawych i przydatnych informacji.

orsip

Zespół

Regionalne Centrum Analiz i Planowania Strategicznego

Regionalne Centrum Analiz i Planowania Strategicznego (RR-RCAS) funkcjonuje jako referat w ramach Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

W skład zespołu Regionalnego Centrum Analiz i Planowania Strategicznego (RR-RCAS) wchodzą:

  • Mariusz Raczek - kierownik

dane kontaktowe: mraczek@slaskie.pl

  • Magdalena Kolasińska

dane kontaktowe: mkolasinska@slaskie.pl

  • Paulina Konior-Dąbrowa

dane kontaktowe: pkonior@slaskie.pl

  • Joanna Miśka

dane kontaktowe: jmiska@slaskie.pl

  • Aleksandra Pitura

dane kontaktowe: apitura@slaskie.pl

  • Aleksandra Sekienda

dane kontaktowe: asekienda@slaskie.pl

  • Mirosława Siejda

dane kontaktowe: msiejda@slaskie.pl

  • Agata Sierzchała

dane kontaktowe: asierzchala@slaskie.pl

  • Anna Ślązok

dane kontaktowe: aslazok@slaskie.pl

  • Wojciech Brol

dane kontaktowe: wbrol@slaskie.pl

  • Michał Brzezinka

dane kontaktowe: mbrzezinka@slaskie.pl

  • Wojciech Dąbrowa

dane kontaktowe: wdabrowa@slaskie.pl

  • Jacek Noga

dane kontaktowe: jnoga@slaskie.pl



Regionalne Centrum Analiz i Planowania Strategicznego
Wydział Rozwoju Regionalnego
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
ul. Plebiscytowa 36; 40-041 Katowice; rcas@slaskie.pl; 32 77 99 185